نمونه موردی ویلا

پاورپوینت تحلیل پلان 2 نمونه موردی ویلا داخلی

تحلیل پلان ویلا

تحلیل پلان نمونه ویلا داخلی

کد: m6

در این پروژه به نقد و بررسی دو نمونه ویلای ایرانی می پردازیم،که اسامی آن ها به شرح زیر می باشد:

۱- تحلیل ویلایی برای یک دوست، علیرضا تغابنی

برای فونتانا نقاشی که دوستش داریم و برای اینکه منظره ای را به شهر و طبیعت هدیه دهیم،لته ها را به صورت شکاف خورده طراحی کردیم.دسترسی اصلی پلکانی است که از پایین ترین سطح شروع می شود و در نهایت به ورودی اصلی بنا در بالاترین سطح در بخش عمومی می رسد و در میانه راهی فرعی به سمت اتاق های خواب(جعبه پایینی)دارد. آشپزخانه مثل جعبه ای چوبی معلق در فضای طبقه بالا قرار گرفته است.

تحلیل پلان نمونه ویلا داخلی

ز اتفاق هایی که در این جعبه ها روی داده،شومینه های است با لوله هایی در هم پیچیده و  درختی که همسایه بریده بود و بیرون انداخته بود و ما آن را در قسمت ورودی آویختیم تا یادگاری از این سایت باشد. دوستمان می گویید یک روز یک وانت میگیرم،درخت را می آورم وسط دفترتان می کارم. ویلای دوست در سال ۲۰۰۸ در فضایی به مساحت ۳۰۰ متر مربع و در سطحی شیب دار طراحی شده است. این ویلا به صورت پلکانی و به سمت جنوب شرقی طراحی شده است. در مقابل این ویلا هیچ بنایی احداث نشده است و این ویژگی باعث می شود که علاوه بر نورگیری بسیار زیاد، چشم انداز بسیار زیبایی را برای ساکنین ویلا به ارمغان بیاورد، این ویژگی در هنگام غروب آفتاب به اوج خود می رسد. این ویلا از دو بخش که به صورت مکعب مستطیل طراحی شده است، تشکیل شده است.

۲- تحلیل ویلای بهستان تهران،کامران افشار نادری

این خانه شامل چهار طبقه میباشد ۱-زیر زمین ۲-همکف۳- طبقه اول ۴- طبقه دوم

مصالح به کار برده شده در نما بیشتر از چوب و شیشه است.در نما از خطوط عمودی و افقی استفاده شده که در قسمت پایین پنجره فاصله خطوط افقی15 cmکه حکم جان پناه را دارد از فاصله90cm از کف به اندازه 25 cm است که برای امنیت تعبیه شده. طبقه دوم شامل واحد اصلی بنا است که در یک سو اطاق خوابها و در سویی دیگر نشیمن و آشپزخانه قرار دارد.در این پلان دو کاربردی بون آشپزخانه را داریم  که برای دسترسی به اطاق خوابها باید از آشپزخانه عبور کنیم. نورگیری آشپزخانه این واحد از طریق  وید مرکزی و برای نشیمن و اطاق خوابها از دو نمای خارجی استفاده شده است. در اینجا هم دیوار های آشپز خانه به گونه ای طراحی شده که از سمت پذیرایی به کسی که در حال کار درآشپزخانه است دید ندارد اما فرد درون آشپزخانه نشیمن و پذیرایی را کاملا زیر نظر دارد.و همچنین محل قرار گیری وسایل با این دیوار ها پنهان شده است.

تحلیل پلان نمونه ویلا داخلی

————————————————————————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پاورپوینت تحلیل پلان 2 نمونه موردی ویلا داخلی به همراه پلان ها و تصاویر
  • فرمت فایل:پاورپوینت
  • تعداد صفحات: 56
  • حجم فایل: 6 مگابایت  
قیمت قبلی: 120000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

پاورپوینت تحلیل پلان 2 نمونه موردی ویلا داخلی، پاورپوینت تحلیل پلان 2 نمونه موردی ویلا داخلی، پاورپوینت تحلیل پلان 2 نمونه موردی ویلا داخلی، پاورپوینت تحلیل پلان 2 نمونه موردی ویلا داخلی

تحلیل پلان نمونه ویلا داخلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.