پایان نامه فرهنگسرای معماریپایان نامه معماریدانلود پایان نامه معماریدانلود رساله معماریرساله فرهنگسرا معماریرساله مجموعه فرهنگیرساله مرکز فرهنگیرساله معماریطرح نهایی مرکز فرهنگی

 رساله مجتمع فرهنگی تجاری با رویکرد معماری سنتی

 رساله مجتمع فرهنگی تجاری با رویکرد معماری سنتی+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی

کد محصول :L 5

رساله مجتمع فرهنگی تجاری با رویکرد معماری سنتی

درطول تاریخ یکی از عوامل شکل گیری شهرها تجارت و بازرگانی بوده است. بازار مهم ترین محور ارتباطی و فضای شهری در شهرهای ایرانی در گذشته به شمار می آمده است. زیرا بازارهای اصلی در هر شهر در امتداد مهم ترین راه و محور شهری که از یک دروازه شروع می شد وتا مرکز شهر ادامه می یافت، شکل می گرفت . تاریخچه مراکزخرید به مفهوم امروزی به اندیشه های ویکتور گروین وابسته است، گروین چهره ای شناخته شده و از مروجان برجسته مرکز خرید است. اساسا درک پیدایش مرکز خرید آمریکایی گویای آن است که ما وجود یک نقطه کور را در بحث معماری وشهرنشینی به رسمیت می شناسیم. طراحان و برنامه ریزان مراکز خرید فاقد یک مرجع راهنما، تصورات یا مدلهای مشترکی بودند که رویکرد خود را برای (احداث نوع جدیدی ازبنا)بر مبنای آنها اتخاذ کنند.

در ادامه با سایت خط معمار همراه باشید تا پایان نامه مجتمع فرهنگی تجاری با رویکرد معماری سنتی تقدیم شما عزیزان گردد.

رساله مجتمع فرهنگی تجاری با رویکرد معماری سنتی

مجموعه ای شامل مراکز تجاری واداری و فرهنگی هنری. طراحی این مجموعه نیازمند پیدا کردن نقاط مشترک مجموعه و طراحی همگون آن با ارائه سیرکولاسیونی مطبوع است. نقطه عطف این طرح فضاهای فرهنگی هنری موجود در مجموعه است،همانگونه که میدانید نیاز به فراغت و تفریح از مهمترین ابعاد زندگی انسانی است که همواره به عنوان بزرگترین معضل جامعه ما خودنمایی کرده و میکند و زندگی ماشینی به قدری روح وجسم افراد را تسخیر کرده که فرصت تفکر را در زمینه ی نیاز به فراغت از انسان سلب نموده است و راه کارهای مناسبی برای بهبود این مهم یا ارائه نشده یا کافی نمی باشد لذا بررسی این پروژه برای تکمیل راه کارهای گذشته و ارائه یک سبک جدیدی در این حوزه می باشد. ضرورت انتخاب طرح نبودن طرحی مشابه و هدفمند برای این مهم و بهبود راندمان اشخاص در انجام کارهای روزمره با توجه به نیازهای روحی و تاثیر آن بر افزایش انگیزه فرد می باشد.

 رساله مجتمع فرهنگی تجاری با رویکرد معماری سنتی

 به طور کلی کلیه فعالیت هایی که تا کنون انجام شده بر اساس علایق فردی و بدون برنامه ی علمی و مطالعاتی بوده و راه کارهای مناسبی اجرا نشده است. همچنین با توجه به ماهیت طرح (کمک به انسان برای رفع نیاز های فرهنگی ،اجتماعی،…) میتوان فصل جدیدی از روابط را به وجود آورد که نیازمند بستری آماده جهت پذیرش طرح مذکور باشند تا تعاملی دوطرفه بین طرح با اجتماع پیرامون آن برقرار شود. با توجه به نوع طرح و طیف اجتماعی مراجعه کننده به آن برای بهره برداری حداکثری از آن نیاز به سایت پلانی که دسترسی به آن برای تمامی طیف های جامعه ممکن باشد. مجتمع فرهنگی ، تجاری – اداری میتواند میعادگاه اغشار مختلف جامعه باشد و تا به هدف مجموعه نزدیک شود.


مشخصات محصول:

  • نام محصول: رساله مجتمع فرهنگی تجاری با رویکرد معماری سنتی+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی
  • فرمت فایل:wordواتوکد و سه بعدی
  • تعداد صفحات:230
  • حجم فایل:45 مگابایت
  • توضیحات نقشه:این پروژه شامل نقشه های اتوکدی کامل و مبلمان شده در تمامی طبقات،سایت پلان اتوکدی مبلمان شده،  برش های مبلمان شده ،پلان اتوکدی ستون گذاری تمام طبقات،تصاویر سه بعدی،و نماهای اتوکدی می باشد.متراژ کل بنا ۳۵۰۰ مترمربع و زمین سایت ۱۰۰۰۰ متر مربع می باشد.
قیمت قبلی: 200000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

 رساله مجتمع فرهنگی تجاری با رویکرد معماری سنتی+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی، رساله مجتمع فرهنگی تجاری با رویکرد معماری سنتی+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی، رساله مجتمع فرهنگی تجاری با رویکرد معماری سنتی+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.