پایان نامه فرهنگسرای معماریپایان نامه معماریدانلود پایان نامه معماریدانلود رساله معماریرساله فرهنگسرا معماریرساله مجموعه فرهنگیرساله مرکز فرهنگیرساله معماریطرح نهایی مرکز فرهنگی

 رساله مجموعه فرهنگی تفریحی بانوان

 رساله مجموعه فرهنگی تفریحی بانوان+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی

کد محصول :L 3

رساله مجموعه فرهنگی تفریحی بانوان

فضاهای شهری بستری است که فعالیت‌ها، رفتارها و روابط اجتماعی فرهنگی انسان‌ها با یکدیگر در آن شکل می‌گیرد. آنچه اهمیت دارد تأثیر محیط فیزیکی و کالبدی شهر در حضور اجتماعی زنان به همراه امنیت آنها در شهر است. امنیت یکی از اساسی‌ترین نیازهای هر جامعه است؛ که زنان به عنوان نیمی از جمعیت جامعه گروه آسیب پـذیری هسـتن که امنیت آنها از راه‌های گوناگون در معرض تهدید قرار دارد. با توجه به نقش حیاتی تربیتی، آموزشی مادران در خانواده، توجه به سلامت جسمی و روحی بانوان بسیار مهم بوده است. وجود مراکزی با امکانات آموزشی، تفریحی، فرهنگی به ارتقا سطح کیفی و فرهنگی زنان در جامعه‌ای ایرانی کمک می‌نماید.

در ادامه با سایت خط معمار همراه باشید تا پایان نامه مجموعه فرهنگی تفریحی بانوان تقدیم شما عزیزان گردد.

 رساله مجموعه فرهنگی تفریحی بانوان

رساله حاضر در صدد است که با توجه به نیازهای شناسایی شده بانوان؛ مجموعه‌ای درخور برای برآوردن این خواسته‌ها در محیطی امن به وجود آورد. بنابراین سعی شده است تا مجموعه‌ای طراحی شود که در دل خود طیف وسیعی از عناصر و کارکردهای مورد نیاز بانوان را جای دهد. همچنین در این مجموعه سعی شده است تا ضمن تأمین فضایی امن برای بانوان که در آن امکان پرداختن به فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی وجود دارد، زمینه را برای گسترش سطح فرهنگی و حضور اجتماعی و شکوفایی استعدادهای زنان و در نتیجه ارتقای سطح فرهنگی جامعه هموار سازد. روش تحقیق مورد استفاده در این پژوهش کیفی از نوع توصیفی- تحلیلی می‌باشد. در این مسیر از طریق مطالعات کتابخانه‌ای، بازدیدهای میدانی نخست مبانی نظری موضوع مورد مطالعه قرار گرفته‌اند، در ادامه با مصاحبه‌هایی که با بانوان صورت گرفت؛ احکام و رویه‌های تحلیل و طراحی از میان آنها استخراج گردیده و در طراحی نمود پیدا کردند.

 رساله مجموعه فرهنگی تفریحی بانوان

بانوان به عنوان نیمی از جمعیت ؛ استعدادها و نیروهای بالقوه جامعه بشری امروزه حضور گسترده و موثری در ابعاد مختلف اجتماعی دارند و یکی از شاخصه های پیشرفت ، بالندگی و توسعه اجتماعی در هر جامعه ای محسوب می شوند ، که حلقه اتصال این توسعه و بانوان فرآیندی است به نام توانمندسازی . به همین دلیل و در راستا پاسخ به نیازهای بانوان ؛ احداث و بهره گیری از مجموعه های فرهنگی بانوان با هدف ظرفیت سازی و پرکردن اوقات فراغت ، افزایش تعاملات اجتماعی و توانمندسازی بانوان در ابعاد اجتماعی ، اقتصادی ، فرهنگی و هنری … ضروری است .

در پژوهش پیش رو برای طراحی مجموعه فرهنگی تفریحی بانوان با هدف ایجاد و ارتقاء حس تعلق به مکان در بانوان است تا ضمن افزایش کیفیت و زمان حضور آنان در این مکان ، برای گذران اوقات فراغت ، آموزش و توانمندسازی ، زمینه ساز مشارکت بیشتر و موثرتر آنان در جامعه باشد.


مشخصات محصول:

  • نام محصول:   رساله مجموعه فرهنگی تفریحی بانوان+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی
  • فرمت فایل:wordواتوکد و سه بعدی
  • تعداد صفحات:230
  • حجم فایل:45 مگابایت
  • توضیحات نقشه:این پروژه شامل نقشه های اتوکدی کامل و مبلمان شده در تمامی طبقات،سایت پلان اتوکدی مبلمان شده،  برش های مبلمان شده ،پلان اتوکدی ستون گذاری تمام طبقات،تصاویر سه بعدی،و نماهای اتوکدی می باشد.متراژ کل بنا ۳۵۰۰ مترمربع و زمین سایت ۱۰۰۰۰ متر مربع می باشد.
قیمت قبلی: 200000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

 رساله مجموعه فرهنگی تفریحی بانوان+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی، رساله مجموعه فرهنگی تفریحی بانوان+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی، رساله مجموعه فرهنگی تفریحی بانوان+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.