نمونه موردی بیمارستان ایرانینمونه موردی بیمارستان

نمونه موردی بیمارستان امام رضا مشهد

نمونه موردی بیمارستان داخلی

نمونه موردی بیمارستان امام رضا مشهد

کد: b12

کریم طاهرزاده بهزاد در سال ۱۲۶۷ هجری شمسی در تبریز متولد شد. در سن ۱۹ سالگی به مشروطه خواهان پیوست و پس از کشته شدن شمار زیادی از مشروطه خواهان، ایران را ترک و در استانبول و سپس در برلین مشغول تحصیل معماری شد. او در سال ۱۳۰۵ به ایران بازگشت و به فعالیت معماری پرداخت.

از جمله آثار ایشان، دبیرستان شاه رضا-شریعتی واقع در مشهد است که در سال ۱۳۱۰ ساخته شد با بدنه ی آجری، قوس های جناغی و نیم دایره، سرستون مقرنس، کاشی کاری، قطاربندی با نقوش آرت دکو، پلان برون گرا به سبک نئوکلاسیک و بام شیب دار.

نمونه موردی بیمارستان امام رضا مشهد

یکی دیگر از آثار طاهرزاده در مشهد، تئاتر شیر و خورشید است که ویژگی هایی مشابه دبیرستان شاه رضا دارد. مانند بام شیب دار شیروانی. در این ساختمان تقارن به چشم میخورد که در اکثر کارهای این دوران وجود دارد.

آرامگاه فردوسی در توس که با الهام از آرامگاه کوروش، و بازسازی نمای شمالی مجلس شورای ملی در تهران که با الهام از تخت جمشید طراحی شده، به شیوه ی پارسی می باشند.

نمونه موردی بیمارستان امام رضا مشهد

در نمای هنرستان راه آهن واقع در تهران، خطوط کشیده ی افقی دیده میشود و نرده هایی به سبک آرت دکو.

ساختمان بیمارستان امام رضا، واقع در استان خراسان رضوی، شهرستان مشهد که از شمال محدود به خیابان ابن سینای شرقی و میدان امام رضا می باشد، از شرق به خیابان همت، از جنوب به خیابان بهار و از غرب به خیابان دانشگاه محدود است.

قدمت این بیمارستان به سال ۱۳۱۲ هجری شمسی و دوران رضا شاه پهلوی بازمی گردد. اکنون ساختمان در مالکیت آستان قدس رضوی می باشد. این ساختمان را کریم طاهرزاده بهزاد در مدت زمان اقامتش در مشهد طراحی نمود.

————————————————————————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: نمونه موردی بیمارستان امام رضا مشهد به همراه پلان ها و تصاویر
  • فرمت فایل:پاورپوینت
  • تعداد صفحات: 65
  • حجم فایل: 5 مگابایت  
قیمت قبلی: 120000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

نمونه موردی بیمارستان امام رضا مشهد، نمونه موردی بیمارستان امام رضا مشهد، نمونه موردی بیمارستان امام رضا مشهد، نمونه موردی بیمارستان امام رضا مشهد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.