نمونه موردی بیمارستاننمونه موردی بیمارستان خارجی

نمونه موردی بیمارستان کودکان نموروس

نمونه موردی بیمارستان کودکان

نمونه موردی بیمارستان کودکان نموروس

کد: b21

بیمارستان کودکان Nemours، واقع در شهرک پزشکی Lake Nona با کاربری مختلط در  اورلاندو ، فلوریدا ، یک استاندارد طراحی جدید را تعیین کرده است. بیمارستان و محوطه جدید به رهبری معمار Stanley Beaman & Sears ، گواهی بر اصطلاح “محیط شفابخش” است – کیفیتی را تداعی می کند که زندگی را تأیید می کند و مطمئناً به والدین اطمینان می دهد و کودکان را خوشحال می کند. راه حل معماری این پروژه از همکاری با بسیاری از سهامداران Nemours، از جمله پزشکان، مدیران، و یک کمیته مشاوره خانواده متشکل از والدین و فرزندان پدید آمد.

نمونه موردی بیمارستان کودکان نموروس

فلسفه بیمارستان کودکان Nemours فلسفه ای است که کودکان را “در سراسر زنجیره” در بر می گیرد: Nemours از نوزادی تا بزرگسالی از کودکان مبتلا به بیماری های مزمن و همچنین تشخیص های پزشکی پیچیده و بیماری های تهدید کننده زندگی مراقبت می کند. پردیس بیمارستان کودکان برای اطمینان و الهام بخشیدن، تعامل و لذت طراحی شده است – و سرمایه گذاری در یک منظره، به ویژه، منعکس کننده درک Nemours از نقش طبیعت در زندگی یک کودک است. در طول فرآیند برنامه ریزی، زمانی که سؤالات اصلی مطرح شد، تیم طراحی از این الهام گرفته شد که چند بار رهبری نمورز به سادگی پرسیدند: “به نفع کودک چیست؟” – قطع بحث و رسیدن به قلب اولویت های خود به عنوان یک سازمان.

نمونه موردی بیمارستان کودکان نموروس

تسهیلات 260 میلیون دلاری  پروژه بیمارستان کودکان نموروس به مساحت 630000 فوت مربع شامل یک دادگاه ورودی محوطه سازی شده، 95 تخت بستری و 76 اتاق امتحان، امکانات اضطراری، یک نیروگاه انرژی مرکزی و یک سکوی پارکینگ است. فضای شل می تواند 32 تخت دیگر و 24 اتاق امتحان را در خود جای دهد. طرح جامع گسترش فضاهای بستری و سرپایی و همچنین دفاتر پزشکی اضافی، تحقیقات و امکانات پشتیبانی را پیش بینی می کند. پالت مواد خارجی شامل پیش ساخته، سفالین، پانل های فلزی، شیشه های طرح دار و سیستم های دیوار پرده است . ترکیبی از پرداخت های تخصصی و مواد با کارایی بالا به فضای داخلی مبلمانی تمیز، زیبا، مدرن و رنگارنگ می دهد .و گرافیک راه یاب، فضاها را در سرتاسر نقطه‌گذاری می‌کند. رنگ نورپردازی تاکیدی اتاق بیمار می تواند توسط کودک انتخاب شود و پویایی دائمی در حال تغییر در نمای ساختمان ایجاد کند – یادآوری هنرمندانه از کودکانی که در Nemours از آنها مراقبت می شود.

نمونه موردی بیمارستان کودکان نموروس

————————————————————————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: نمونه موردی بیمارستان کودکان نموروس به همراه پلان ها و تصاویر
  • فرمت فایل:پاورپوینت
  • تعداد صفحات: 36
  • حجم فایل: 3 مگابایت  
قیمت قبلی: 120000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

نمونه موردی بیمارستان کودکان نموروس، نمونه موردی بیمارستان کودکان نموروس، نمونه موردی بیمارستان کودکان نموروس، نمونه موردی بیمارستان کودکان نموروس، نمونه موردی بیمارستان کودکان نموروس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.