پاور پوینت تحلیل کتابخانهپاورپوینت تحلیل پلان کتابخانهپاورپوینت تحلیل نمونه موردی کتابخانهتحلیل نمونه موردی کتابخانه ایرانیتحلیل نمونه موردی کتابخانه خارجینمونه تطبیقی کتابخانهنمونه موردی کتابخانهنمونه موردی کتابخانه در ایراننمونه موردی کتابخانه رایگان

پاورپوینت تحلیل 2 نمونه کتابخانه خارجی

پاورپوینت تحلیل 2 نمونه کتابخانه خارجی

کد:W 2

در این پروژه به تحلیل و بررسی دو نمونه کتابخانه خارجی میپردازیم.در نمونه اول به تحلیل کتابخانه کالیفرنیا می پردازیم و در نمونه دوم به تحلیل کتابخانه ملی کلمبیا می پردازیم.

کتابخانه ملی کلمبیا

درلبه کوهستان منطقه سانتو دومینگو درشهر مدلین مازانتی سه تخته سنگ مصنوعی را به عنوان سمبل و نشانه ای شهری فارغ از بافت مسکونی اطراف و کیفیت نامناسب آن نستوه و استوار بر فراز شهر جانمایی کرده است. توپوگرافی شهر مدلین در واقع جزئی از هویت این شهر به شمار می رود و طرح مازانتی نیز با ساختار سنگی خود و نیز نحوه جای گرفتن و منطبق ساختن خود در دل توپوگرافی به بخشی از ان بدل گردیده است. این مجموعه که شامل پارکی عمومی در دامنه کوه و ساختمان کتابخانه می باشد در نگاه اول نشان از توسعه مدرن شهری دارد و دیری نپاییده که حال و هوای بستر و بافت اطراف را به شدت ارتقا بخشیده است. بیدن ترتیب این مجموعه نیز در زمره اثاری قرار می گیرد که فراتر از گنجاندن برنامه های از پیش نوشته شده در جهت اعتلای بافت و همسایگی های اطراف تاثیری به سزا داشته است.

در ادامه با سایت معمار لاین همراه باشید تا پاورپوینت تحلیل 2 نمونه کتابخانه خارجی تقدیم حضور شما عزیزان گردد.

پاورپوینت تحلیل 2 نمونه کتابخانه در خارجی

کتابخانه کالیفرنیا

این کتابخانه بزرگترین کتابخانه در مقطع دبیرستان در جهان (از لحاظ حجم و دارایی) است. معماری بنای کنونی که در ۱۹۶۵ تکمیل شد از آن لوییس کان است. (علاوه بر خلوص حجمی و سلسله مراتب دسترسی به فضای اصلی کتابخانه موید این ادعاست.ورودی بنا هم سطح زمین است و مخاطب به فضایی با سقف کوتاه وارد میشود بی انکه تصوری از ساختار فضایی بنا را متصور شود. انگاه دو پلکان منحنی شکل بتنی وی را به طبقه ی بالا راهنمایی میکنند. انجا شخص خود را در آتریومی عظیم می یابد که تمامی اضلاع آن را قفسه های کتاب پوشانده است و نور طبیعی از سقف به درون و جداره های اتریوم میتابد . در حال بالا آمدن یک فرد می تواند فورا رابطه فضا های مراجعه و قفسه های کتاب را مشاهده کند .

کان این منظر و سیما را مهم یافت بنا براین که دیدن کنندگان می توانند به آسانی نقشه ی ساختمان را به محض ورودشان بفهمند. زیبایی در معماری طبقه اول ، بهر حال چیزی هست که شهرت کتابخانه اکستر را می دهد . طبقه های فوقانی شامل قفسه های کتابخانه برای 250000 جلد کتاب ، یک آزمایشگاه کامپیوتر ، یک فضای تماشا برای نوار های ویدئوئی و DVD ها ، فضا های شنیداری برای موسیقی ، دفتر های کار برای استفاده اعضای دانشگاه و استادان و 210 کابین طراحی شده خاص برای دانش آموزان می باشد . وقتی در سال 1972 این بنا کامل شد کان در مواجهه با همه خواسته های آکادمی در میان اصول طراحی خودش موفق بود .

 

————————————————————————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پاورپوینت تحلیل 2 نمونه کتابخانه خارجی به همراه پلان ها و تصاویر
  • فرمت فایل:پاورپوینت
  • تعداد صفحات:76
  • حجم فایل:5 مگابایت  
قیمت قبلی: 120000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

پاورپوینت تحلیل 2 نمونه کتابخانه خارجی،پاورپوینت تحلیل 2 نمونه کتابخانه خارجی،پاورپوینت تحلیل 2 نمونه کتابخانه خارجی،پاورپوینت تحلیل 2 نمونه کتابخانه خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.